УВАГА!!! НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА!

Перевіряйте інформацію щодо розіграшів!

У зв’язку з тим, що кількість випадків шахрайства здійсненого шляхом телефонних дзвінків та СМС-розсилок, розсилок через месенджери та мережі Інтернет постійно зростає, просимо Вас бути пильними та уважними.

 У разі отримання будь-якого дзвінка або  повідомлення в якому Вам пропонують обрати подарунок, перерахувати кошти, перейти за посиланням або надіслати Ваші персональні дані, з метою приймання участі в розіграші або будь-яких інших заходах, в яких фігурує торгова марка «КОПІЙОЧКА», радимо Вам перевірити інформацію про акції та маркетингові заходи на нашому офіційному сайті: www.kopiyochka.com.ua та Facebook-сторінці https://www.facebook.com/kopiyochka. У разі, якщо ви постраждали від дій шахраїв, невідкладно звертайтесь до відділу поліції.

Ще раз підтверджуємо, що вся інформація, в тому числі і про акційні розіграші, опубліковується на нашому офіційному сайті: www.kopiyochka.com.ua та Facebook-сторінці https://www.facebook.com/kopiyochka.

Ніякого відношення до дзвінків (в тому числі щодо кредитування),  а також до СМС-розсилок про проведення розіграшів та акцій, оприлюднення яких не відбулось за вищевказаними посиланнями – НЕ МАЄМО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Приклад повідомлення від шахраїв: