Шановні відвідувачі!

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, магазин «Копійочка» підтримує ініціативу Президента України та Уряду щодо безперебійного забезпечення населення засобами  захисту та гігієни в умовах введеного карантину.

Зокрема, Постановою КМУ від 16.03.2020 внесено зміни до Постанови КМУ від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зобов’язано суб’єктів господарювання забезпечувати населення засобами особистої гігієни та дезінфікуючими засобами.

На виконання даного акту, всі працівники магазинів «Копійочка» перейшли в особливий режим роботи в умовах карантину, із виконанням працівниками санітарно-епідеміологічних норм та вимог МОЗ.

У всіх магазинах працівники забезпечені рукавицями та ватно-марлевими масками, щогодини проводиться дезінфекція приміщення, а також дверних ручок, касових зон та стелажів, для відвідувачів існує обмеження щодо перебування у приміщенні магазину до 3-х осіб  одночасно та вхід у магазин відбувається в порядку черговості, жива черга формується за межами приміщення магазину.  

Разом з тим,  магазин надає можливість скористатись антибактеріальними та антисептичними засобами для рук в період перебування у магазині «Копійочка» з метою уникнення розповсюдження вірусу.
Вищевказані заходи вводяться тимчасово, до наступних рекомендацій Кабінету Міністрів України.

І найголовніше, мережа магазинів «Копійочка» просить Вас зберігати спокій, не панікувати та дотримуватись рекомендацій лікарів!

Будьте здорові!