Офіційні правила та умови  проведення розіграшу

 (далі за текстом — «Правила» та «Розіграш» відповідно)

 

1. Організатор і Виконавець розіграшу, мета

1.1. Організатором та виконавцем розіграшу є магазини під торговою маркою «Копійочка».

1.2. Мета проведення розіграшу – підвищення лояльності покупців до магазинів під торговою маркою «Копійочка» та встановлення нових рекордів України.

 

2. Учасники розіграшу

2.1. Учасниками Розіграшу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України та проживають на території України.

Участь в Розіграші неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб заборонена.

2.2. Учасником розіграшу може бути будь-яка особа, яка виконала всі умови, необхідні для участі в розіграші, зазначені в цих Правилах.

2.3. Учасниками розіграшу не визнаються і не мають права брати участь в розіграші:

- співробітники компанії, які беруть участь в організації розіграшу (спонсори/партнери);

- чоловік або дружина осіб, зазначених в першому абзаці п.2.3. даних Правил, а також найближчі родичі (матір, батько, брати, сестри, діти);

- особи, які не відповідають умовам або не виконують умови даних Правил.

 

3. Права та обов’язки Учасників розіграшу

3.1. Права Учасника розіграшу:

3.1.1. Ознайомитись з офіційними правилами розіграшу.

3.1.2. Брати участь в розіграші в порядку, визначеному даними Правилами.

3.1.3. Отримувати інформацію про зміну Правил розіграшу.

3.2. Обов’язки Учасника розіграшу:

3.2.1. Дотримуватися та виконувати умови Правил розіграшу.

3.2.2. У випадку визначення Учасника розіграшу як такого, що має право отримати один із Призів розіграшу, Учасник зобов’язаний виконати усі необхідні для цього дії, що зазначені в Правилах розіграшу.

3.2.3. Надати Організатору права на використання його персональних даних наданих для участі в розіграші, зокрема,  на використання імені Учасника/Переможця, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, на безоплатній основі.

 

4. Права та обов’язки Організатора розіграшу

4.1. Обов’язки Організатора розіграшу:

4.1.1. Провести розіграш у відповідності з даними Правилами розіграшу.

4.1.2. Видати Призи розіграшу всім Учасникам розіграшу, що вірно виконали всі умови Правил, в тому числі умови передбачені  п. 8.

4.2. Права Організатора розіграшу:

4.2.1. Організатору розіграшу надаються усі Права, передбачені цими Правилами розіграшу та чинним законодавством України.

4.2.2. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не виконав всі умови вказані в п.8 цих Правил розіграшу правильно та у повному обсязі.

4.2.3. Відмовити у видачі Призу Учаснику, який не відповідає вимогам Правил розіграшу.

4.2.4. Для отримання Учасником Призу, Організатор має право вимагати від Учасника додаткові документи, що ідентифікуватимуть його особу.

 

5. Тривалість періоду розіграшу та місце проведення визначення результату розіграшу

5.1. Розіграш триває з 18 липня по 24 липня 2019 року. Строк проведення Розіграшу може бути продовжений за рішенням Організатора.

5.2. Барабани для анкет для участі в розіграші будуть розміщені у магазинах під торговою маркою «Копійочка».

5.3. Перелік магазинів, де будуть розміщені барабани для анкет, визначається на розсуд Організатора.

5.4. 28 липня 2019 року буде проведено Визначення Результату Розіграшу призів за адресою:  м. Івано-Франківськ, Вічевий майдан з 15:00 до 18:00 години.

 

6. Призовий фонд

6.1. Призовий фонд розіграшу складається з :

– 3 путівки на двох до Єгипту;

– 3 путівки на двох до Туреччини;

– 3 путівки на двох до Іспанії.

6.2. Призовий фонд обмежений і складає зазначену в п.6.1. кількість призів.

6.3.Відповідальність організатора, за видачу призів обмежується вищезгаданою  в п. 6.1 кількістю призів.

6.4.При цьому Організатор розіграшу залишає за собою право збільшити кількість призового фонду розіграшу, або включити додаткові Призи, які не прописані в даних Правилах.

6.4. Зовнішній вигляд Призів (форма, розмір, колір) може відрізнятися від зовнішнього вигляду Призів, зображених в інформаційних матеріалів Розіграшу, на сайті https://kopiyochka.com.ua/ та на сторінках в соціальних мережах:

- Facebook (https://www.facebook.com/kopiyochka/)

- Instagram (https://www.instagram.com/kopiyochka_shop/).

 

7. Порядок і спосіб інформування про умови розіграшу

7.1. Інформування щодо умов та правил проведення розіграшу та визначення результату розіграшу здійснюється шляхом :

- розміщення посту про розіграш та його умови в соціальних мережах а саме: Facebook (https://www.facebook.com/kopiyochka/) та Instagram (https://www.instagram.com/kopiyochka_shop/)

- розміщення посту про розіграш та його умови на сайті компанії, https://kopiyochka.com.ua/

-  SMS - розсилки  для учасників програми лояльності магазинів під торговою маркою «Копійочка».

7.2. Інші методи зовнішньої реклами визначаються на розсуд організатора.

 

8. Умови участі в розіграші

8.1. Для участі в розіграші, учаснику необхідно виконати усі наступні умови (дії):

8.1.1. Здійснити покупку на суму від  199, 00 грн. ( сто дев’яносто дев’ять гривень, 00 копійок) одним чеком в період розіграшу, що передбачений в п. 5.1 . Правил  в одному з магазинів під торговою маркою «Копійочка».

8.1.2. Заповнити анкету та вкинути в барабан для розіграшу.

8.1.3. Бути особисто присутнім в момент розіграшу або мати можливість прийняти дзвінок ведучого.

8.2. Оригінал чеку потрібно зберігати до кінця проведення розіграшу, мати його при собі в момент розіграшу та надати його при отриманні Призу; 

8.3. Ідентифікація переможця розіграшу здійснюється організатором за допомогою анкети, оригіналу чеку та документу, що посвідчує особу.

 

9. Умови визначення Переможців розіграшу

9.1.   25 липня 2019 року анкети всіх учасників передаються Організатору розіграшу , у  місто Івано-Франківськ для подальшого розіграшу.

9.2. 28 липня  2019 року шляхом випадкового вибору анкет учасників буде визначено переможців. Після здійснення випадкового вибору, на номер вказаний у анкеті учасника-переможця, у прямому ефірі, буде здійснено дзвінок, для його повідомлення  про виграш у розіграші.

9.3. Результати визначення переможців будуть оголошені на святковому концерті до дня народження магазинів, що використовують торгову марку «Копійочка», що відбуватиметься за адресою: м. Івано-Франківськ,  Вічевий майдан, з 15:00 до 18:00 години 28 липня  2019 року та в прямій трансляції заходу на каналі в YouTube та сторінці в соціальній мережі Facebook.

9.4. Результати визначення переможців розіграшу, що отримають право на отримання Призу, є остаточними й оскарженню не підлягають. Організатор розіграшу гарантує об'єктивність проведення  визначення Переможців.

9.5. Організатор розіграшу не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями розіграшу і прав на отримання Призів. Організатор розіграшу не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

 

10. Терміни  та порядок отримання Призів розіграшу

10.1. В разі безпосередньої присутності Переможця під час оголошення результату розіграшу на святковому концерті, вручення Призу розіграшу відбуватиметься 28 липня 2019 року, за умови надання оригіналу чеку та документу, що посвідчує його особу.

10.2. Якщо Переможець не буде присутнім під час оголошення результату розіграшу на святковому концерті та буде повідомлений ведучим шляхом телефонного дзвінка на номер вказаний в анкеті про його виграш, Приз розіграшу буде передано (відправлено) Переможцю протягом п’яти днів з моменту визначення результату розіграшу, але тільки  після надання Учасником оригіналу чеку та документу, що посвідчує його особу.

Приз може бути відправлений на вказане Переможцем відділення «Нової Пошти» або на вказаний Переможцем магазин під торговою маркою «Копійочка». Відправлення буде здійснено за рахунок відправника.

10.3.Окрім цього протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту проведення розіграшу Переможець зобов'язаний надіслати на електронну адресу info@kopiyochka.com.ua копії таких документів:

– паспорт (сторінка (-и) з фотографією (- ями), сторінку з даними про те коли, де та яким органом видано паспорт, сторінку з реєстрацією місця проживання), або копію ID-картки та Довідки про внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру (що додається до ID-картки);

– копію довідки про присвоєння індивідуального ідентифікаційного номера;

10.4. Заміна Призів грошовим еквівалентом не допускається. Призи обміну та поверненню не підлягають.

10.5. Організатор розіграшу не несе відповідальності за неможливість надання можливості Переможцю отримати Приз з будь-яких причин, що не залежать від Організатора розіграшу, в т. ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім'я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв'язку з Переможцем розіграшу були вказані неправильно та/або нерозбірливо, або змінені тощо. При цьому такі Переможці розіграшу не мають права на одержання від Організатора розіграшу будь-якої компенсації.

10.6. Організатор розіграшу не несе відповідальності стосовно подальшого використання наданих Призів.

10.7. Організатор не несе відповідальності, щодо надання туристичних послуг третіми особами.

Відповідальність за якість туристичного продукту - комплекс туристичних послуг, до складу якого входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов'язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об'єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо несе виключно туроператор (турагент).

10.8. Організатор не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до втрати анкет, які надають змогу брати участь у даному розіграші.

10.9. Організатор не несе відповідальності за роботу пошти, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли з запізненням, були загублені або пошкоджені; внаслідок яких Учасники не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Призу; за роботу операторів зв'язку; у разі настання форс-мажорних обставин. Організатор  не несе відповідальності за неможливість контакту, якщо прізвище та/або адреса зазначені неправильно. Учасники розіграшу несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

10.10. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення розіграшу, інші непідвладні контролю з боку Організатора розіграшу обставини.

 

11. Персональні дані

11.1. Учасник розіграшу діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник розіграшу бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в розіграші та отриманням Призу.

11.2. Беручи участь у розіграші, кожен Учасник засвідчує і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами та буде їх дотримуватись, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором розіграшу на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, але не обмежуючись, для проведення цього розіграшу згідно з офіційними Правилами (визначення Учасників розіграшу, які мають право одержати Приз, підготовки статистичної інформації, тощо).

 

13. Додаткові умови розіграшу

12.1. Організатор розіграшу залишає за собою право не вступати в письмові і інші контакти з учасниками Розіграшу, за винятком випадків, передбачених цими Правилами.

12.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором розіграшу відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора розіграшу є остаточним і не підлягає оскарженню.

12.3. Зміна та доповнення Правил розіграшу можлива у випадку їхнього затвердження Організатором розіграшу та розміщення корегованих Правил на сайті kopiyochka.com.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

12.4. Беручи участь в розіграші, кожен Учасник/Переможець тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором розіграшу з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання імені Учасника/Переможця, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і фотографії у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, без обмеження по території, терміну та способу такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором розіграшу та/або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.